Kontakt na Avogado

Potrebujete poradiť alebo sa nezáväzne na čokoľvek opýtať?

+421 948 628 111
(pondelok - piatok 8:00 - 17:00)
(odpovíme do jednoho pracovního dne)

O Avogadu

Potrebovali ste niekedy služby právnika?

Ak nie, ste šťastní ľudia. Právnik nie je lacný špás. A zohnať dobrého právnika, ktorý má čas, nie je sranda. Keď ide ale do tuhého, každý z nás by rád povedal tú magickú vetu "Odovzdám to svojmu právnikovi".

A presne preto sme vymysleli Avogado. Chceme pomáhať ľuďom v nepríjemných životných situáciách a chrániť ich práva. Obklopili sme sa tými najlepšími v odbore, a ponúkame právne služby a poradenstvo dostupné všetkým. Chceme, aby ste mali menej starostí a lepšie sa mohli rozhodovať. Kedykoľvek máte po ruke svojho právnika, ktorý s vami komunikuje ústretovo a ľudsky.

Potrebujete ošetriť zmluvu, vyriešiť priestupok, komunikovať s poisťovňou, rozseknúť pozostalosť, zistiť, na čo vlastne máte vo svojom spore nárok? S nami za chrbtom už Vám nikto nepovie to otrepané "neznalosť neospravedlňuje".
S nami si môžete byť istí, pretože máte svojho právnika!

Lidé Avogada

Naši ľudia

Avogado je predovšetkým o ľuďoch. Tím je vyberaný veľmi starostlivo a tvoria veľkú časť know-how. Naším prístupom si u klientov budujeme dôveru, sme otvorení a predovšetkým empatickí, môžete nám veriť.

Jakub Tomoszek

Jakub Tomoszek

Spoluzakladateľ Avogada, je zodpovedný za chod celej spoločnosti. Neustále premýšľa nad inováciou a zlepšením užívateľského zážitku. Miluje svoju ženu a technológie. V minulosti pôsobil v Českej poisťovni, kde získal skúsenosti v oblasti náhrady škody.

Květoslav Chytil

Květoslav Chytil

Spoluzakladateľ Avogada, je zodpovedný za financie a personálne otázky celej spoločnosti. Kvalitný výber zamestnancov a ich spokojnosť je pre rozvoj spoločnosti zásadný. Je ženatý a veľkú radosť mu robia jeho 2 kreatívne deti. Rodina a príroda sa stala jeho veľkou inšpiráciou, rád chodí po horách a na prechádzky so svojím psom Arniem.

Ing. Petr Vysocký

Ing. Petr Vysocký

Pomáha klientom pri uplatnení ich nárokov z spôsobenej majetkovej ujmy a ujmy na zdraví. Bývalý vedúci tímu likvidácie vozidiel, majetku a zodpovednosti ALLIANZ poisťovne. Má za sebou 25 rokov praxe v likvidácii škôd, je súdnym znalcom pre oceňovanie motorových vozidiel. Odmenou mu je úsmev spokojného klienta a zmysluplnosť jeho práce. V osobnom živote sa venuje svojej priateľke, vnúčatám a leteckému modelárstvu.

Silvie Doskočová

Silvie Doskočová

Má na starosti starostlivosť o klientov. Hlavnou prioritou je bezproblémové zabezpečenie komunikácie s klientmi, ústretovosť a ochota pri rokovaní, radosť pomôcť všetkým. Každého klienta prijíma s jedinečnosťou. Rada číta psychológiu, šťastnú ju robia jej deti a skvelé zamestnanie.

Ing. Ivana Pallová

Ing. Ivana Pallová

Projektová manažérka, ktorej cieľom je koordinácia a dotiahnutie jednotlivých projektov v Avogadu. Rieši vzniknuté situácie k zvýšeniu spokojnosti klientov, ale aj spolupracovníkov. Je absolventkou vysokej školy a na svojom mieste v Avogadu zrejú jej pracovné skúsenosti spolu s ním.

Dagmar Obrusniková

Dagmar Obrusniková

Zaoberá sa riešením prípadov v oblasti ujmy na zdraví a majetku vzniknutých v bežnom občianskom živote pri dopravných nehodách a pracovných úrazoch. K tomu využíva 30-ročnú prax z Českej poisťovne, kde pôsobila na pozícii riešenia škôd.

+421 948 628 111
(pondelok - piatok 8:00 - 17:00)